Tonus Elast

تونوس الاست یکی از بزرگترین کارخانه جات در کشور لتونی (کشوری در شمال اروپا) میباشد که در 23 کشور جهان و اکنون در ایران شناخته شده است . پس از 20 سال فعالیت در حال حاضر در جایگاه پیشرو در صنعت محصولات الاستیک پزشکی در منطقه بالتیک است وکیفیت بسیار بالای محصولات تونوس الاست حاصل تکنولوژی بالا و پرسنل کارآزموده میباشد . محصولات پزشکی تونوس الاست دارویی نیست اما در درمان موثر است ، جهت زیبایی نیست اما باعث زیبایی بیشتر میشود ، محصول ورزشی نیست اما باعث تقویت فردی میشود. در حال حاضر کارخانه تونوس الاست بیش از 100 نوع محصول تولید میکند که این محصولات در زمینه درمان تصادفات ، ارتوپدی ، زنان و زایمان و بازتوانی های پس از عمل جراحی کاربرد دارد .

عامل اصلی کیفیت محصولات تونوس الاست تکنولوژی شرکت و انتخاب مناسب تامین کننده های الیاف اولیه میباشد . در حال حاضر تمامی مواد اولیه تولیدی از کشور سوئد تامین میشود دستگاه های برش و دوخت از برند های معتبر اروپایی میباشد . تمامی مواد اولیه از دوخت چک میشوند و پس از پایان تواید نهایی و ارزیابی بسته بندی میشوند

1995 : تاسیس کارخانه با 7 پرسنل و 2 محصول بانداژ و کمربند الستیک که محصول در روسیه و لتویا فروش میرفت .

1998 : افزایش تعداد پرسنل به 10 نفر و تنوع محصولات به 13 محصول و شروع صادرات به کشور های بلاروس ، اکراین ،لیتوانی ، قزاقستان و کشور های آسیای مرکزی .

2000 : دو برار شدن تعداد محصولات و پرسنل و دریافت دیپلم بهترین صادر کننده لتونی

2003 : تعداد دیپلم های دریافتی افزایش یافت و به عنوان پیشروترین کمپانی لتونی شناخته شد . حجم تولید 400 % افزایش داشت . فروش کارخانه به بیش از یک میلیون دلار رسید و در کشور های دوردستی همچون نیوزلند هم شناخته شد .در همین سال ایزو 2000 و ایزو 9001 را نیز دریافت کرد .

2005 : پس از برگزاری جشن 10 سالگی تعداد پرسنل به 100 نفر رسید و تنوع محصولی به 70 مدل رسید. در همین سال در نمایشگاه مدیکا و عرب هلث شرکت کرد و دامنه ی صادرات به انگلستان ، اروپای غربی ، کویت و امارات متحده عربی های توسعه یافت .

2010 : بیش از 80 % تولیدات کارخانه صادر شد. قرارداد مشترک با کمپانی واریمد ایتالیا جهت تولید محصولات فشاری منعقد شد و شرکت اروپایی تونوس الاست احداث شد .

2015 : نمایندگی تونوس الاست در ایران تاسیس و تعداد محصولات توسعه یافت ، همچنین موفق به دریافت ایزو 13485 ( گواهی استاندارد ویژه محصولات پزشکی ) ، گواهی اطمینان از الیاف از نظر عدم وجود مواد مضر برای بدن انسان و همچنین تاییده اتحایه اروپا (CE) گردید.

 

مشاهده محصولات تونوس الاست

به بالای صفحه بردن